A Gentelmans Dignity Dizi İncelemesi ve Konusu

A Gentelmans Dignity Kore dizi sektöründe fazlasıyla işlenen türler olan romantik ve komedi türlerinde bir dizi olarak izleyicilere sunulmuş başarılı bir yapımdır. Bu dizi işlediği konularla ve olay örgüleriyle izleyicileri eğlendirirken zaman zaman da romantik anlarla duygusallığa götüren bir yapıt olarak dikkat çekmektedir. Dizide yer alan karakterlerin temel olarak birbirlerine olan zıtlıkları ise başarı ile işlenmiş karakter özellikleri olarak gösterilebilir. Yine zıtlıktan doğan sevgi ve aşk gibi temel konular dizi de bolca işlenen betimlemeler olarak öne çıkmaktadır. A Gentelmans Dignity Yönetmenliğini Shin Woo Cheol, Kuvon Hyuk Chan ve Kim jung Hyun isimlerinin yaptığı bir dizidir. Dizi toplamda yayınladığı sürece 20 bölüm olarak ekrana gelmiştir ve yayınlanma tarihi de 2012 senesidir.  Dizi bir başka önemli açıdan da yine birçok dizi sever tarafından beğenilmiş ve yayın süresince ilgiyle takip edilmiştir.

A Gentelmans Dignity Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Kore yapımı bir aşk dizisi olma özellikleri de bulunan A Gentelmans Dignity oyuncuları ile de ön plana çıkan bir yapım olmayı başarmış bir çalışmadır. Yapımcıların oyuncu seçimlerinde titiz ve özverili davranmaları ise bu başarılı kadronun bir araya gelmesinin önemli bir nedeni olarak gösterilmektedir. Yine benzeri birçok diziden ayrılıp beğenilmesinde elbette kurgu ve oyunculuklar arasında ki sağlam bağ ve birlikteliklerde son derece önemlidir. Bu başarılı ve etkili yapımın oyuncu kadrosu ve oyuncuları ise şu şekildedir;

Jang Dong Gun, dizide Kim Do Jin isimli başarılı bir mimara hayat vermektedir. Fakat bu karakter hafıza problemleri yaşamaktadır.

Kim Ha Neul, güzel oyuncu bu çalışma içinde, sert ve istediğini istediği gibi konuşan öğretmen Seo Yi Soo isimli karaktere can vermiştir. Bu karakter sert mizacı ve agresif duruşuyla ön plana çıkmaktadır.

Dizide yer alan diğer oyuncular ise, Kim Su Ro, Kim Min Jong olarak söylenebilir.

A Gentelmans Dignity Dizisi Konusu

Dizi bir mimarlık şirketi olan iki ortakla, öğretmen aynı zamanda da beysbol hakemi olan kadın karakter üçgeninde şekillenmektedir. Mimar olan kahraman ve öğretmen Yi Soo arasında kavga ve sürtüşme sonucu başlayan ilişkiler onları istemeseler bile romantik duygulara doğru götürecektir. A Gentelmans Dignity yapımı içinde bolca sürtüşme ve aşkın olduğu bir romantik yapım olarak ilgiyle izlenebilir.

Bir cevap yazın