Angel Eyes Konusu Ve Dizi Yorumları

Angel Eyes, etkileyici konusu, oyuncuların rollerin hakkını fazlasıyla vermeleri ve elbette yaratılan konu bütünlüğü ile birçok kişiyi izlerken duygulandıran bir dizi olarak hafızalarda yer edinmiştir. Bu dizi temel olarak aşkı ve kavuşamamayı temel alsa da içinde yer yer gülümseten komik anlarda bulunmaktadır. Özellikle yine geçmiş ve bugün arasında bir geçiş özelliği de olan yapımda sahnelerin bütünlüğü ise seyirciyi olaydan ve diziden koparmayan en önemli unsur olarak belirtilebilir. Dizinin verdiği birçok mesaj bulunmasına rağmen belki de en önemlisi gerçek aşkın zaman yenilmeyeceği olgusudur. Yani aşk çok güçlüdür ve âşıklar ise aşk karşısında her zaman çaresizdir. Yıllar ise sadece vücutları yaşlandırır ve belki de yetenekleri azaltır ya da çoğaltır. Aşk ise eğer yürekteyse hep orada kalır. Angel Eyes bu özellikleri ile de izlenmesi gereken yapımlar arasında yer almaktadır. Bu dizi en iyi kore dizileri arasında yer almaktadır.

Angel Eyes Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

Yönetmenliğini Choi Moon Seok ve Park Shin Woo ikilisinin başarı ve iyi bir performans ile yaptığı bu dizi Bir kadın ve bir erkeğin aşkları için nelerden vazgeçebilecekleri üzerinde de önemli vurgular yapmaktadır. Dizi 2014 yılında televizyonlarda ekrana gelmiş ve 20 bölüm olarak yayınlanıp bitirilmiştir. Dizinin oyuncu kadrosu ve ana karakterler ise şu şekilde sıralanabilir;

Ku Hye Sun dizi içinde Yoon Soo Won isimli karaktere can vermiştir.

Lee Song Yoon ise yapım içinde başarılı performansı ile Park Bang Joo adındaki karaktere hayat vermiştir.

Ha Neul Knag ise dizide yer alan diğer bir önemli oyuncudur. Angel Eyes içinde başarılarını başka işlerle de göstermiş çok sayıda kaliteli oyunu da bulunmaktadır.

Angel Eyes Dizisi Konusu

Dizi 12 yıl öncesine giderek başlıyor, 12 yıl önce birbirlerine âşık olan çiftten kızın gözleri kördür ve sevdiğini görebilmek için göz nakli olmaya karar veriri. Daha sonra gelişen olaylar çifti birbirinden ayırır. Onlar bir daha karşılaşma ve kavuşma umutlarını yitirmişken hayat onları yıllar sonra tekrar bir araya getirir. Angel Eyes size hüzün dolu romantik anları bir arada sunan bir yapımdır.

Bir cevap yazın