Boys Over Flowers Oyuncuları ve Konusu

Boys Over Flowers belli bir yaş döneminde ve zenginlikte sınırsız bir güce sahip olan gençlerin neler yapabileceğini anlatan son derece vurucu özelliklere sahip bir dizi olarak beğenilerek izlenmiştir. Dizinin ana çıkış noktaları içinde olan zengin ve fakir ayrımı, ayrıca zenginliğin birçok suçu ve günahı örtebileceği vurguları da çok başarılı birer sosyal mesaj olarak değerlendirilebilir. Bu özellikleri ile sadece Kore sınırları içinde değil tüm dünya üzerinde beğeni ile izlenen bu yapım farklı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Boys Over Flowers 2009 yılında ilk kez yayınlanmış ve yayınlanan her bölümü ilgi merak ve beğeniyle takip edilmiştir. Dizi toplamda birbirinden güzel 25 bölüm sonucunda ise sona ermiştir. Dizinin yönetmenliğini ise başarılı sinema insanı Jeon Ki Sang yapmıştır. Dizi genel anlamda ise romantik ve komedi öğeleri ile harmanlanmış bir gençlik dizisi olarak tanımlanmaktadır. Bu dizi en iyi kore dizileri arasında gösterilmektedir.

Boys Over Flowers Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Kore yapımı başarılı gençlik dizileri arasında yer alan bu yapım oyuncu kadrosu ile de oldukça ses getirmiş bir yapım olarak ön sıralara çıkmıştır. Oyuncuların bireysel performansları ve ekip olarak uyumları ise aslında başarıyı getiren diğer unsurlar olarak rahatlıkla sayılabilir. Dizinini akıllara yer eden başarılı oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşmaktadır;

Lee Min Ho, dizide kötü kalpli ve acıması bir öğrenci olan Go Jun Pyo karakterini canlandırmaktadır.

Ku Hye Sun da dizide fakir ama gururlu aynı zamanda da oldukça cesur bir kız olan Geum Jan Di karakterine hayat vermektedir.

Bu oyuncular dışında bu başarılı ve etkileyici Boys Over Flowers dizisinin oyuncu kadrosu içinde, Kim Hyun Joong, Yun Ji Hu, Kim Beom ve So Lee Jeong isimleri de başarılı performansları ile yer almışlardır.

Boys Over Flowers Dizisi Konusu

Dizi ana mekân olarak bir lisede geçmektedir fakat bu lise klasik ve normal bir lise değildir. Kore’nin en zengin grubu olan Shinwa topluluğuna ait bir lise olan Shinwa lisesinde sadece çok zengin ve varlıklı ailelerin çocukları okumaktadır. Ve okulda kurulu bir çete olarak F4 isimli bir grup vardır. Bu grup her türlü kötülüğü yapan ve ceza almayan dört gençten kuruludur. Fakat bir okula gelen Jan Di, Boys Over Flowers dizisi içinde ki bütün dengeleri bozacaktır.

 

 

Bir cevap yazın