Bride Of The Century Oyuncuları ve Konusu

Bride Of The Century modern zaman ile geçmişin kötü ve karanlık izlerini bugüne getiren birçok farklı olayın birbirine bağlı olduğu bir yapıya sahip bir Kore dizisi olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Dizi genel hatlarıyla karşıt ve zıt duyguları birlikte işlerken izleyenlerin de bazı soruları kendilerine sormalarını sağlamaya çalışmaktadır. 2014 yılında yayına başlayan bu farklı ve heyecanlı yapım olan Bride Of The Century 2014 yılı içinde 16 bölüm yayınlanarak bitmiştir. Her bölümde işlenen olayların bazı anlarda cevapları yokmuş gibi görünse de ilerleyen anlarda izleyici bunları da öğreniyor. Bu bakımdan yine genç oyuncuların başını çektiği bir kadroya sahip olan bu dizi içinde aşkın yanında aynı zaman da sırlar ve gizemler de işlenen ve ön planlanan çıkan diğer konular arasında yer almaktadır.

Bride Of The Century Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Zenginliğin ışıltılı ve parıldayan hayatının gözler önüne serildiği bu yapımda aynı zaman da bu zenginliğin arkasında yer alan ve ölümcül olan sırlarda ortaya dökülmektedir. Bride Of The Century dizisinin ana karakterleri ve onları canlandıran oyuncular ise şunlardır;

Lee Honk Ki başarılı ve yakışıklı oyuncu dizinin erkek ana karakteri olan Choi Knag Joo karakterine hayat vermektedir. Başarılı ve genç bir iş adamı özelinde kurgulanan karakter gerçek aşk ve sırlarlarla yüzleşecektir.

Yang Jin Sang, güzel kadın oyuncu dizi içinde Na Doo Rim ve Jang Yi Kyung karakterlerini canlandırmaktadır.

Bunlar dışında dizide yer alan bazı oyuncular ise, Sung Hyuk, Jang Ah Young, Nam Jeong Hee ve Park Jin Joo’dur.

Bride Of The Century Konusu

Başarılı oyunculardan kurulu bir ekibin işi olan Bride Of The Century konusu itibariyle de oldukça merak uyandıran ve bölümleri beklenen bir dizi olmayı başarmış bir yapımdır. Özellikle ana karakterler arasında işlenen sevgi ve romantik unsurlar dizinin genel yapısı olan gerilim ve korku öğeleri ile çok iyi bir şekilde harmanlanmıştır. Bunun dışında genel anlamda konusu ise, zengin bir ailenin başında yer alan bir lanetin ve bu lanetin etkileri aynı zamanda yeni gelecek bir gelinin başına gelecek olaylardır. Hem lanetle hem de hayata dair genel zorluklarla uğraşacak olan başroller gücü birbirlerinden alacaklardır.

 

 

Bir cevap yazın