Cunning Single Lady Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Cunning Single Lady özellikle romantik ve durum komedilerini aşkla ve ayrılıkla perçinleyen dizi türlerini seven kişiler tarafından beğenilmiş bir dizi olarak ekranlara gelmiştir. Dizde büyük bir aşk ardından gelen ayrılık ve daha sonra yaşanan bütün olaylar bu komedi ve dram ikilemesi içinde işlenmiştir. Hayatın normal rutini içinde geçen sahnelerde sıra dışı olan konular bile komik öğelerle desteklendiği için zevkli vakit geçirilebilecek bir yapım ortaya çıkmıştır. Dizinin çıkış noktasını oluşturan ayrılık ve sonrasında yaşanan olaylarda ise birçok izleyici kendi hayatından örnekler bulabilir. Cunning Single Lady dizisinin yönetmen ikilisi ise, Ko Dong Sun ve Jung Dae Yoan’dır. 2014 yılında yayınlanan ve bir sezon süren bu dizi toplamda ise 16 bölüm olarak ekranlarda seyircisi ile buluşmuş ve daha sonra ise ekrana veda etmiştir. En iyi kore dizileri arasında gösterilebilecek bir dizidir.

Cunning Single Lady Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Diziler genel olarak bazı özelliklerine göre izleyiciler tarafından değerlendirilmektedirler. Önemli olan konuların doğal ve yalın bir şekilde anlatılması ve elbette oyuncuların gerçeklik duygusunu seyircilere verebilmeleridir. Bu bağlamda başarılı örnekler içinde yer aldığı söylenebilen Cunning Single Lady dizisinde işlenen ana konu yan ve farklı konu başlıkları ile de başarılı bir şekilde desteklenmiştir. Dizinin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşmaktadır;

Joo Sang Waak dizide Jung Waa isimli bir mühendisi canlandırmaktadır.

Lee Min Jung ise güzel alımlı ve genç bir kadın olan Ae Ra rolüyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Cunning Single Lady Dizisi Konusu

Birçok dizi bazen benzer konuları farklı şekillerde de işleyip başarıyı yakalayabilirler fakat bazı diziler ise orijinal bir konu ekseninde izleyenlerden tam not alırlar. Cunning Single Lady dizisi ise bir evlilik kısa süre içinde meydana gelen bir boşanma sonrası hayatları tamamen değişen bir çifti konu ediniyor. Dizide kocasından ayrıldıktan sonra onun çok zengin ve başarılı bir adam haline gelmesi üzerine Ae Ra etkilenir. Ve tekrar eski kocasıyla yeniden evlenmenin yollarını aramaya başlar. İşlenen bu konu sıklıkla gülümseten komik anları da beraberinde ekrana başarıyla taşımaktadır. Cunning Single Lady romantik komedi severler için çok güzel bir dizi olabilir.

 

Bir cevap yazın