Man From The Stars Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Man From The Stars yayınladığı dönemde bir efsane haline gelen ve halende bu ilgi ve beğenileri almaya devam Kore dizi sektörünün en iyi örneklerinden bir olarak nitelendirilen bir dizidir. Dizi özellikle yerli ve yabancı birçok kişi tarafından severek takip edilmiş, farklı ülkelerde uyarlama versiyonlarının çekilmesi için bile girişimler olmuştur. Fantastik olayları içinde büyük bir romantizmle barındırmayı başarmış olan dizi tam anlamıyla bir bilimkurgu türü olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda elbette büyük bir aşkın ve tutkunun olduğu bir romantik türüdür. Kesinlikle söylenmesi gereken bir diğer özelliği ise dün ve bugünü bilimkurgu evreninde bir araya getirdiği gerçeğidir. Bugünden tam 400 yıl önce başlamış bir hikâyenin bugün kaldığı yerden ufak değişikliklerle yeniden başlaması olarak da tanımlanabilen Man From The Stars farklı isimlerle de anılan bir dizidir.

Man From The Stars Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

Yönetmenliğini Jang Tae Yeo’nun yaptığı dizinin başarılı senaristi ise Park Ji Eun’dur. Ve elbette bilimkurgu ve romantik türlerinin müthiş bir harmanından oluşan bu başarılı dizinin oyuncu kadrosu da göz doldurmaktadır. Man From The Stars 2013 ve 2014 yıllarını içine alan bir zaman diliminde toplam olarak 21 bölüm halinde yayınlanmış bir dizidir. Dizinin oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler ise şunlardır;

Kim Soo Hyun dizide Do Min Joon isimli hiç yaşlanmayan ve ölümsüz olan başka bir gezegenden gelen bir karakteri canlandırmıştır.

Jun Ji Hyun ise dizide Cheon Song Yi rolüyle ekrana çıkmıştır.

Diğer oyuncular arasından ise,  Park Hae Jin ve Yoo In Na sayılabilecek isimlerdir.

Man From The Stars Dizisi Konusu

Dizi 400 yıl önce bulunduğu yerde dul kalan ve oradan kaçan bir kadının uçurumdan yuvarlanırken yakışıklı Min Joon tarafından kurtarılmasıyla başlamaktadır. Ardın bu güzel kadın kendisini kurtaran yabancı gezegenden olan bu canlı için hayatından olur ve ondan sonra zaman bugüne gelir. Hiç yaşlanmayan karakterimiz Min Joon ise bir üniversitede öğretmendir ve ummadığı anda büyük bir sürprizle karşılaşır. İşte Man From The Stars yaşanan bu sürprizle şekillenen konusu ile efsane dizler arasında ki yerini çoktan almış bir dizidir.

 

Bir cevap yazın