Oh My Ghost Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Oh My Ghost tam anlamıyla romantik komedi ve fantastik konulu dizileri sevenler için çekilmiş eğlenceli ve bir o kadar da romantizm yüklü bir dizidir. Dizide kurgulanan konular ise başlangıçta gayet basit gibi gelse de sonradan olayların boyutları son derece karmaşık ve eğlenceli bir hale gelmektedir. Aşçıların dünyasına da bir nebze olsun girmek isteyen kişiler bu diziyle o isteklerini de gerçekleştirebilirler. Kahramanların ani ve hızlı değişimleri ve aralarında ki ilişkiler ise zaman zaman gülümsemelere yol açabilmektedir.

Bu noktadan hareketle bu dizinin türü için tam olarak romantik komedi ve fantastik tanımları rahatlıkla kullanılabilir. Elbette aşk, sevgi ve bağlılıkta sıklıkla karşılaşacağınız diğer konular arasında sıralanabilir. Sıkılmadan izlenebilecek ve eğlenceli zaman geçirmeye olanak tanıyan bir dizi olarak da gösterilebilir Oh My Ghost Başarılı bir yapım olarak göz doldurmuştur.

Oh My Ghost Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

2015 yılında yayınlanan Oh My Ghost toplamda 16 bölüm ile ekranlara gelmiş ve daha sonra final yapmıştır. Dizinin üzerinde geçen zaman rağmen, hala birçok kişi tarafından olumlu eleştiriler almaya da devam etmektedir. Dizi oyuncu kadrosu ve uyumlarıyla da artı puanlar almayı başarmış bir yapım olarak Kore dizisi sektörü içinde ki olumlu yerini almıştır. Başarılı dizinin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşur;

Park Bo Young dizide masum. Çekingen bir aşçı yardımcı olan Na Bong Jun karakterini oynamıştır.

Jo Jung Suk ise, başarılı ve yakışıklı baş aşçıya hayat vermiştir.

Kim Seul Gi, işte dizinin en aykırı karakteri olan kendini beğenmiş hayalet olan Shin Soon Ae yi canlandırmıştır.

Oh My Ghost Dizisi Konusu

Dizi bir restoranın mutfağında aşçı yardımcısı olan Bang Jun isimli çekingen ve ürkek kızın ve baş aşçı olan yakışıklı, karizmatik erkeğin odağında şekillenmektedir. Fakat çekingen ve ürkek Bang Jun’un önemli doğaüstü bir gücü vardır, o hayaletlerle konuşabilmektedir. İşte bir gün bu karakterin bedeni çekici ve güzel bir hayalet tarafından ele geçirilir. Oh My Ghost konusu ile fark yaratan bir dizi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Bir cevap yazın