Personal Taste Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Personal Taste içinde bolca drama olan aynı zamanda romantik anların özellikle bir andan sonra sıkça yaşandığı ve elbette komedi unsurlarının da fazlaca işlendiği bir Kore yapımı dizi olarak izleyicilerin beğenisine sunulmuştur. Dizide genel anlamda anlatılmak istenen fazlaca konular olsa da aslında çıkış noktası vazgeçmeme ve mücadele üzerine kuruludur da denilebilir. Herkesin karşılaşabileceği bazı zorluklar olduğu gerçeğinden de faydalanılan bu yapımda özellikle ana karakterlerin yaşadıkları sorunlar vardır. Bu sorunlar karşısında verdikleri tepkiler kimi zaman duygusal tepkilere kimi zaman da komik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Personal Taste isimli dizinin iki yönetmeni vardır. Bu yönetmenler ise, Son Hyeong Seok ve No Jong Chan isimleridir. Toplamda 16 bölüm olarak yayınlanan yapım beğenilerek izlenen diziler içinde kendine bir yer edinmeyi de başarmıştır. En iyi kore dizileri arasında yerini almıştır.

Personal Taste Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Personal Taste  2010 yılında yayınlanmıştır. Genel anlamda hem dram hem romantik hem de komedi türlerinin tümünün içine rahatlıkla girebilecek bir konu betimlemesine sahiptir. Konular arası geçişlerde de karakterlerin birbirleri ile olan ilişkileri ekran yansıtılmaktadır. Dizide işlenen konuların bir başka örneği olarak da aşkın zorluklar altında güçlü bir dayanak noktası olarak görülebileceği olgusu sonucuna da varılabilir. Dizinin oyuncu kadrosu ise şu isimlerle şekillenmiştir;

Lee Min Ho bu yapımda Jeon Jin Ho isimli hırslı bir mimar olan karakteri canlandırmıştır. Hırsı ve öfkesiyle yol alan bu karakter elbette bir sürü zorlukla da karşılaşmaktadır.

Son Ye Jin ise Park Gae In isimli oldukça beceriksiz ve bakımsız bir kız rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Personal Taste Dizisi Konusu

Dizinin ana konusu zor durumda kalan bir erkek ve bir kadının kesişen hayatlarını ve birbirlerine olan hislerini baz almaktadır. Kadın karakter olan Park ailesini yitirdikten sonra zor günlere girmiş ve sahip olduğu evin bir odasını kiralığa çıkarmıştır. Bu arada bir ev arayan diğer karakter Jin HO da bu odayı tutmuştur. İşte bu noktadan sonra ise bu ikili arasında aşk filizlenirken bir taraftan da mücadelelerine devam etmektedirler. Personal Taste keyifle izlenebilecek bir dizi olarak önerilebilir.

 

 

Bir cevap yazın