Reply 1997 Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Reply 1997 isimli dizi genel Kore dizi izleyicilerinin çok fazla sevdiği ve izlediği bir tür olan gençlik dizisi üründe bir dizi olarak yayınlanmış bir yapımdır. Dizi gençlerin hayalleri ve istekleriyle yaşadıkları gerçekler arasında kaldıkları zamanlara dair yaptığı yerinde tespitlerle çoğu izleyenden de olumlu notlar almıştır. Gençlik dizilerine özgü olay ve olgu geçişleri ise bu dizide de kullanılan yöntemler arasında görülmektedir. Özellikle heyecanın ve rahatlığında sergilendiği sahnelerde bir hayale ya da bir tutkuya sahip olma noktaları da başarılı bir şekilde vurgulanabilmiştir. Reply 1997, 2012 yılında yayın hayatına girmiştir ve toplamda da 16 bölüm olarak tasarlanıp, 16 bölüm sonunda da bitirilmiştir. Bu dizinin yönetmenliğini ise Shin Won Ho üstlenmiş ve ortaya başarılı bir iş çıkarmıştır.

 

Reply 1997 Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Romantik öğeleri içeren aynı zaman da romantik komedi türüne de giren bir yapım olan Reply 1997, oyuncu kadrosu ve genel anlamda kurgusuyla da başarılı sayılabilecek işler arasına girmiştir. Dizi tipik bir gençlik dizisi çizgisinde ilerlese de yakalanan ve verilmeye çalışılan kimi sahnelerde duygusal öğeler de başarı ile ekrana yansıtılmıştır. Bu gençlik ve romantik komedinin başarılı ve içtenlikle sergilendiği diznin oyuncu ekibi ise şu isimlerden meydana gelmiştir;

Jung Eun Ji, dizide lise son sınıfta okuyan ve samimi birazda şımarık bir öğrenci olan Sung Shi Won karakterini canlandırmıştır.

Seo In Guk ise yapımda Yoon Je isimli başarılı ve sessiz bir kız öğrenciye hayat vermiştir.

Reply 1997 içinde bu isimler dışında rol alan diğer oyuncular ise, Le Ho Won, Shin So Yul, Lee Si UN VE Eun Ji Won olarak sıralanmaktadırlar.

Reply 1997 Dizisi Konusu

Dizi oldukça neşeli biraz şımarık aynı zamanda da içten bir genç olan Shi Won ve etrafında ki arkadaşları arasında geçen gençlik hallerini konu almaktadır. Dizide işlenen ana konulardan biride Shi Won karakterinin HOT isimli bir müzik grubuna tutku dolu olan bağımlılığıdır. Bu hayranlığın boyutları ise sanılan aksine çok ileri boyutlara da varmaktadır.  Reply 1997 ayrıca farklı dallarda, farklı yıllarda birçok da ödül kazanmış bir yapımdır.

 

Bir cevap yazın