Sassy Go Go Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Sassy Go Go yine hareketli, sürükleyici ve romantik bir gençlik dizisi örneği olarak gösterilebilecek bir yapımdır. 2015 yılında yayınlanan bu dizi genel anlam da komedi öğeleri ile de ön plana çıkmaktadır. Ama genel yapısı itibariyle etkileyici bir lise ve gençlik dizisi olduğu ise rahatlıkla söylenebilir. Yönetmenliğini Lee Eun ve Kim Jung Hyun ikilisinin yaptığı Sassy Go Go bir okulda ki amigo takımı ve bu takımın üyesi olan gençleri odak noktasına almış bir yapımdır.  Kore dizileri içinde oldukça popüler bir konu olan gençlik konuları ise hemen her dizide farklı eksenlerden ele alınmaktadır. Konu sıkıntısı çekmeyen bu yapımlarda bu dizi ise bir lise ve içinde ki bazı öğrencileri eksenine almaktadır. O öğrenciler okul ve kendi aralarındaki durumları ise ana konu başlıklarını oluşturmaktadır.

Sassy Go Go Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Gençlik temalı dizilerin neredeyse hepsinin ortak özellikleri gençleri ve içinde bulundukları durumları anlatışı biçimlerinde ki doğallıktır. Özellikle birçok duygu bakımından zorlu bir sürecin yaşandığı gençlik yılları etkileyici bir şekilde anlatıldığı zaman izleyiciler tarafından her zaman olumlu notlar alınmaktadır. Sassy Go Go da bu özellikleri bünyesinde başarı ile toplamış bir dizi olarak gösterilebilir. Özellikle oyuncuların sergiledikleri gerçekçi oyunlar ise beğenilen bir başa noktayı oluşturmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekildedir;

Jung Eun Ji, dizide popüler, güzel ve başarılı olan bir amigo kızı canlandırmaktadır. Kany Yeon Doo isimli bu karakter okulda ve arkadaşları arasında dersler hariç çok fazla popülerdir.

Le Won Geun ise bir başka başoyuncu olan Kim Yeol rolünde izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Dizinin farklı bazı oyuncuları ise, Chae Soo, Cha Hak Yeon, Ji Soo ve Kim Ji Seok olarak sıralanmaktadır.

Sassy Go Go Dizisi Konusu

Dizi oldukça katı kurallara sahip, disiplinli ve son derece elit olan bir okulda okuyan öğrencilerin arasında geçmektedir. Okulun amigo takımında yer alan bu grup öğrenciler hem arkadaşlık hem de dayanışma konularında oldukça iyi birer arkadaşlardır. Bu öğrencilerin diğer olaylar ve okul yönetimi olan ilişkileri ise ana konuları oluşturur. Elbette aralarında ki duygusal bağlar ve aşk konuları da Sassy Go Go dizisi içinde işlenen diğer konular arasında yer almaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın