Secret Garden Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Secret Garden yine fantastik ve aynı zamanda oldukça romantik bir konuya sahip yapısıyla bu tarzları seven kişilerin mutlaka izlemesi gereken bir dizi olarak öne çıkmaktadır. Kore dizileri içinde en bilinen ve haklı olarak en fazla hayran kitlesine sahip olan dizilerden de biri olan bu yapıt fantastik öğeleri günümüzle birleştiriyor. Bu dizinin bir başka önemli özelliği ise işlediği konular itibariyle hemen bilenen her tür içine rahatlıkla girebilecek olduğudur. Yani içinde bolca dram da var, aksiyonda var. Yine fantastik bir temele oturuyor beraberinde ise büyük bir kavga ile başlayan bir aşk. Dizi özellikle birçok kişi tarafından modern zaman masalı olarak da isimlendirilmiştir. Bu özelliği ise her yaştan izleyiciyi kendisine çekmesine olana vermiştir. Secret Garden ayrıca oyuncu performansları ile de oldukça göz doldurmuş bir yapım olmuştur.

 

Secret Garden Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

Bu türünün en iyi örneklerinden biri olarak kabul edilen diznin yönetmenliğini ise Shin Woo Cheol ve Kwon Hyuk Chan ikilisi yapmıştır. İçine girdiği temel türler ise fantastik, dram, komedi romantik kategorileri olarak belirtilmektedir. Dizinin oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler ise şunlardır;

Hyun Bin dizide zengin, kibirli, yakışıklı bir iş adamı olan Kim Joo Woon karakterine hayat vermektedir.

Ha Ji Won ise dizide Gi Ra Im isimli dublörlük yapan güzel ve çekici bir kadını oynamaktadır.

Yoon Sang Hyun, Kim Sa Rang ve Philip Lee ise diğer oyuncular olarak sıralanmaktadırlar. Sayılan oyuncular dışında Secret Garden geniş ve zengin bir oyuncu ekibine sahiptir.

Secret Garden Dizisi Konusu

Dizi aslında günümüzde başlayan ve devamında fantastik olayların arka arkaya başladığı bir yapıda konularını işlemektedir. Joo Woon isimli zengin iş adamı bir gün dublör olan Ra Im ile karşılaşır ve ona karşı adını koyamadığı hisler duymaya başlar. Devamında ise bir gün bu ikili ormanda kaybolurlar ve gizemli bir restoran olan Secret Garden adındaki bir yere girerler. Orada bulunan kadının verdiği şeyi içinde ruhları yer değiştirir ve işte bu aşamadan sonra artık onlar için her şey değişmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın