She Was Pretty Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

She Was Pretty, yine bir romantizm yüklü komedi dizisi olarak izleyiciler tarafından beğeni ile izlenmiş bir dizi olarak tarihte ki yerini almıştır. Bu diznin işlediği ana konular aslında her ne kadar aşk ve sevgi gibi görünse de özünde güzellik ve yakışıklılık kavramları üzerinden genel yargı değerlerine de göndermeler yapan başarılı bir yapımdır. Güzelliğin yay da çirkinliği neyle ölçülebileceğini eleştiren bu dizi aynı zamanda bu olguların zamanla değişebileceği gerçeklerini de izleyiciye vermeye çalışmaktadır. Bu özellikleri dolayısıyla bu yapım genel bir değerlendirme ile özellikle romantik, komedi ve dram türleri içinde rahatlıkla değerlendirilebilen bir dizidir. Güzelliğin ya da yakışıklı olmanın aşkta ya da ilişkilerde ki rolü de yine She Was Pretty içinde sıklıkla vurgu yapılan konu başlıkları içinde yer almaktadır. En iyi kore dizileri arasında gösterilmektedir.

She Was Pretty Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

2015 yılında çekilen ve yine aynı yıl izleyicilerin beğenisine sunulan She Was Pretty toplamda 16 bölüm olarak yayınlanmıştır. Diznin yönetmen sandalyesinde ise Jung Dae Yoan bulunmaktadır, başarılı yönetmenin yönettiği bu romantik komedi işleyişi bakımından da sürprizlere konu olabilen bir yapıdadır. Dizinin oyuncu kadrosu içinde yer alan isimler ve hayat verdikleri başlıca karakterler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Hwong Jung Eun dizi içinde Kim Hye Jin rolüyle izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Park Seo Joon ise Ji Sung Joon adındaki karaktere oyunculuğu ile başarı ile can vermiştir.

Go Joon Hee ise yine dizide başka bir karakter olan Min Ha Rİ adındaki karakteri oynamıştır.

She Was Pretty gerek kurgusu, gerekse oyuncu kadrosunun tamamıyla kaliteli ve başarılı bir yapım olarak değerlendirilebilir.

She Was Pretty Dizisi Konusu

Dizi kadın ve erkek ilişkileriyle bunların üzerine etki eden güzellik unsurları temelinde belirlenmiş bir konu dâhilinde ilerlemektedir. Gençliğinin ilk yıllarında çirkin biri olan Joon büyüyüp, yaş aldıkça yakışıklı biri haline gelir. Ve bu hayatı üzerinde olumlu yönde birçok etkiler göstermeye başlar. Diğer yandan ise Hye Jin yaşı büyüdükçe gençken sahip olduğu güzelliği kaybetmektedir. She Was Pretty işte bu ana hatlar üzerinden izleyicilere güzel bir romantik komedi tadında dizi sunmaktadır.

Bir cevap yazın