The Heirs Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

The Heirs, yıllardır sinema ve dizi konseptleri içinde sıklıkla farklı versiyonlar altında işlenen zengin ve fakir aşkı gibi oldukça temel bir konuyu anlatıyor. Fakat anlatım tarzı ve oyuncuların başarılı oyunları bu klasik konunun farklı bir boyutla izleyiciye geçirilmesine olanak vermektedir. Dizi de zengin fakat mutsuz bir ada ve fakir ama umutları olan bir kızın hayatlarının kesiştiği noktada yaşananlar baz alınıyor. Elbette zenginler ve fakirler hayatı asla aynı şekilde yaşayıp, aynı şekilde bakmazlar. Ön yargılar, suçlamalar, eleştiriler ve daha fazlası dizi içinde anlatılan unsurların başında gelmektedir. Fakat aşkın gücü ve insanın kararlığı karşısında diğer herşeyin çaresiz kalacağı gerçeği de kore dizisinin vermek istediği başka bir mesaj olarak dikkat çekmektedir.

 

The Heirs Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

2013 yılında çekilen bu dizi, televizyon ekranlarında izleyiciler tarafından büyük oranda beğenilmiş ve olumlu notlar almıştır. Bunda işlediği konu kadar genel anlamda kurgu ve oyunculuk başarıları da son derece önemlidir. Dizinin yönetmenliğini ise başarılı isim Kong Shin Hyo yapmıştır. Dizi de başarılı ve etkili oyunculuklarıyla ses getiren oyuncular ve bazı karakterler ise şu şekildedir;

Lee Min Ho dizide Kim Tan isimli karaktere can vermiştir.

Park Shin Hye ise yapım içinde Cha Eun Song adlı karaktere hayat vermiştir.

Kim Woo ise etkileyici oyunculuk performansı ile Chai Young Do karakterini oynamıştır.

The Heirs bu sayılan ana karakterler dışında yan rollerde de üstün bir başarı sağlayan oyunculardan oluşan bir yapım olarak da başarısını perçinlemiştir.

 

The Heirs Dizisi Konusu

Zengin bir aile, kuralları olan ve geleneklere bağlı büyük bir şirket ve bu zenginliğin varisi olan bir adam. İşte dizinin ana karakterlerinden biri olan bu adamın zenginliğin ve varlığın içinde yaşadığı yalnızlık ve mutsuzluk duygularıyla beraber alışkın olmadığı bir duygu olan aşkla karşılaşması. Bu aşamadan sonra fakir bir kızın zenginlerin dünyasına girmesi ve yaşadığı olaylar, diznin ana konusunu oluşturuyor. The Heirs içerdiği toplumsal eşitsizlik vurgularıyla da sosyal açıdan da önemli içerikler üretmiş bir yapım olarak dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın