The Innocent Man Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

The Innocent Man bir aşk, fedakârlık ve ihanet konularının başa geçtiği intikam ağırlıklı bir dizi olarak tanımlanabilir. Özellikle haksızlığa uğramış ya da haksızlığa uğradığına inanan bir insanın neler yapabileceği konusunda etkili bir konu ortaya koyan bu diziyle zaman zaman gerçekten üzülürken bazen de gerçekten karakterlere sinirlenebilirsiniz. Bu durumda dizinin oyunu izleyiciye oldukça başarılı ve akıcı bir şekilde verebildiğinin bir göstergesi olarak görülebilir. Bu noktadan hareket edilirse aşkın aslında her zaman çok doğru sonuçlar vermeyeceği gereceği de dizide ayrıntılı olarak işlenen bir başka özel konudur. Yine intikamın en güçlüsünün en çok sevilenden alınabileceği göndermesi ise gayet yerinde ve uygun olarak kullanılmış bir betimleme olmuştur The Innocent Man genel hatlarıyla ise dramatik yönleriyle ön plana çıkmaktadır. En iyi kore dizilerinin arasında gösterilmektedir.

 

The Innocent Man Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

2012 senesinde yayınlanmış olan bu dizinin yönetmenliğin ise başarılı sinema insanı olan Kim Jin Won yapmıştır. Bir sezon olarak planlanan dizi 20 bölüm halinde izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Dizi genel olarak dram ve romantizm türleri içine rahatlıkla sokulabilecek bir özelliğe sahiptir. Ayrıca saf intikamdan ziyade aşkın gücü ile alınan bir intikamı işlemesi ise içinde bolca romantik unsurların yer almasının yolunu açmıştır. Bu noktada bu başarılı diznin oyuncu kadrosu ise şu isimlerdir;

Song Joong Ki Yapımda Kong Ma Roo rolüyle oynamaktadır.

Meon Chae Wan ise Seo Eun Gi karakterine hayat vermiştir.

Park Si Yean da başarılı oyunculuğu ile Han Jae Hee isimli karakteri ekranlara taşımıştır.

The Innocent Man genel anlamda tüm oyuncu kadrosunun başarılı bir iş çıkardığı bir yapım olarak da gösterilebilen bir dizidir.

 

The Innocent Man Dizisi Konusu

Ana kahraman olan Kong Ma Roo, tutkuyla âşık olduğu kadın olan sevgilisini kurtarmak onun işlediği bir suçu üstlenir. Ve doğal olarak ağır bir suçun sahibi olarak hapishaneye girer. İlk başlarda sevgilisi olan Jae Hee sürekli olarak ziyarete gelmektedir fakat aha sonra ziyaretler kesilir. Hapisten çıkan Ma Roo ihanete uğradığını ve sevdiği kadının bir başkasıyla evlendiğini öğrenir. Artık zaman onun için sadece intikam için akmaktadır. The Innocent Man sıkılmadan izlenebilecek dizi önerileri içinde de yer almaktadır.

Bir cevap yazın