The Masters Sun Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

The Masters Sun 2013 yılında çekilen ve yine aynı yıl izleyicilerin beğenisine sunulan başarılı ve kaliteli yapımlar arasında yer almayı başarmış bir Kore dizisidir. Dizi özellikle fantastik öğeleri ve gerilim unsurlarını içinde başarı ile karıştırıp ortaya bu başarılı ve seyir zevki yüksek işi çıkarmıştır. Fantastik konular genel anlamda bütün dünya üzerinde olduğu gibi Kore dizi sektörü içinde de farklı versiyonları ile sıklıkla kullanılmaktadır. Özel güçlere ve doğa dışı kavramlara dair işlenen konular is büyük çoğunlukla geniş bir izleyici kitlesi kazanmayı da başarmaktadır. İşte gerilim unsurlarının gizem olgularıyla beraber işlendiği bir dizi olan The Masters Sun bu özellikleri nedeniyle iyi dizile arasında yer almaktadır. Dizi geçirdiği bir kaza sonrası özel bazı güçlere kavuşan bir insan ve bunun etrafında ki kişiler arasında geçmektedir.

 

The Masters Sun Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

Romantik, fantastik, erilim ve gizem türleri içine giren bu başarılı dizinin yönetmenliğini ise Jin Hyeak kendine ait tarzıyla üstlenmiştir. Dizi bir insanın doğaüstü güçleri bir başka insanın varlığıyla ortadan kalkarken bu iki insan arasında bazı duyguların gelişmemesi imkânsızdır. İşte gerilimin en zirvesinde bile romantik unsurları içine koyan The Masters Sun dizisi bu öğeleri ile oyuncuların başarılı performansları birleşince kaliteli ve iyi işler arasına rahatlıkla girmiştir. Yapımın oyuncu ekibi ve bazı karakterleri ise şunlardır;

So Ji Sub dizi de Joo Joong Won isimli bir karakteri canlandırmıştır.

Gang Hyo Jin ise bu yapım içinde kaza sonrası hayaletleri görme yeteneği kazanan Tae Kong Sil isimli karakteri oynamıştır.

Seo In Guk ise dizi içinde Kong Woo adlı karakteri canlandırmıştır.

The Masters Sun Dizisi Konusu

Başrollerden biri olan Kong Sil bir gün bir kaza geçirir ve çok uzun zaman yoğun bakımda koma halinde kalır. Uyandığında ise artık hiçbir şey onun için eskisi gibi olmayacaktır. Artık o hayaletleri görebilen ve onlarla konuşabilen biri haline gelmiştir. Fakat bu özelliği onun kontrol edebildiği bir durum olmadığı için oldukça zorlu zamanlar geçirmeye başlar. Bir gün ise karşısına Joong Won çıkar ve kahraman ona dokunduğunda çevresinde ki tüm hayaletlerin yok olduğunu fark eder. The Masters Sun ise bu aşamadan sonra ikilinin gizemli ve romantik ilişkileri ekseninde devam eder.

Bir cevap yazın