Youre Beautiful Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Youre Beautiful klasik Kore dizileri içinde üzerinden yıllar geçmiş olsa bile hala izleyiciler tarafından beğenilerek izlenen bir yapımdır.  Aynı zamanda da yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle takip edilmiş bu dizi için genel olarak hep olumlu yorumlar yapılmıştır. 2009 yılında yayınlanan bu sürükleyici ve farklı konusu ile dikkat çeken yapım toplam da 16 bölüm olarak yayınlanıp izleyiciler ile buluşmuştur. Romantik öğeleri içinde barındıran komedi ağırlıklı bir gençlik dizisi olan Youre Beautiful dizisinin yönetmenliğini ise Hong Sung Chang ve Park Yong Soon yönetmen ikilisi yapmışlardır. Bir müzik grubu içinde yaşanan olayların anlatıldığı dizi de sürprizler ve gelişen aşk örgüleri ise hikâyenin ana yapısını meydana getirmektedir.

Youre Beautiful Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Dizi yayınlandığı dönemde yapımda yer alan oyuncuları ile de oldukça fazla beğeni toplamıştır. Özellikle başrolleri üstelenen oyuncuların sergiledikleri performanslar genel anlamda başarılıydı denilebilir. Dizide anlatılan olaylar arası yaşanan geçişlerde de anlatılmak istenen konuların başarılı bir şekilde aktarıldığı söylenebilir. Bu yayınlandığı dönemde ses getiren Youre Beautiful yapımının başlıca oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşmaktadır;

Park Shin Hye, dizide iki farklı karaktere hayat veren başarılı kadın oyuncunun hayat verdiği karakterler biri erkek ve biri kız olan ikiz kardeşlerdir. Kız olan kardeş Ko Mi Nyeo ve erkek olan ikiz kardeş ise Ko Mi Nam karakterleridir.

Jang Keun Suk ise dizide başarılı bir müzik grubunun bas vokalisti ve gitaristi olan Hwang Tae karakterini canlandırmaktadır. Sert ve zor bir karakter olan Tae zamanla yumuşamaktadır.

Dizinin oyuncu ekibinde ayrıca, Jung Yong Hwa, Lee Hong gibi isimler de bulunmaktadır.

Youre Beautiful Dizisi Konusu

Dizinin ana konusu aileleri ölünce yetimhanede büyüyen ikiz kardeşlerin başlarına gelen olaylar oluşturmaktadır. Yetimhaneden sonra kız olan kardeş rahibe olmak isterken erkek olan bir vokalist olmak istemektedir. Ve bu uğurda ANJELL grubu seçmelerine girer ve kazanır. Akabinde bir kaza geçirir ve bu durum sonucunda kız kardeş erkek kardeşinin yerine geçmek zorunda kalır. Youre Beautiful dizisi içinde aşk, tutku ve sırlarla dolu süreçlerde böylece hızlı bir şekilde başlamış olur.

Bir cevap yazın