Youve Fallen For Me Dizisi, Oyuncuları ve Konusu

Youve Fallen For Me 2011 senesinde yapılmış ve yine aynı yıl seyirciyle buluşmuş olan Kore dizileri içinde beğenilen ve sıkı bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmış bir yapımdır. Genel anlamda dizi kültürünün yoğun olarak bulunduğu Kore ülkesinde çekilen dizilerin büyük bir bölümü izleyiciler tarafından severek takip edilmektedirler. Bu bağlam da Youve Fallen For Me yapımı da bu diziler arasında yer almaktadır. Bir erkek ve bir kadının tamamen zıt özelliklere sahip olmalarının aşkı bulmaları önünde bir engel olmadığını da güzel bir şekilde vurgulayan bu dizi içinde bolca müzik vurgusu da yapılmaktadır. Bu haliyle bir nevi de müzikal öğeler içeren yapım da sanatın ve müziğin oldukça önemli bir yeri vardır. Bir kavga ve ardına işlenen olaylar da hep bu sanat ve müzik eksenli odaklarla ele alındığından keyifli bir seyir de sunduğu rahatlıkla söylenebilir.

Youve Fallen For Me Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Dizi genel anlamda bir sanat okulu ve sanatçı karakterler arasında geçtiği için karakterler arasında sanatçı olmanın getirdiği aşırılıkları zaman zaman görülmektedir. Bu vurgulamalarda elde edilen başarı ise dizinin kalitesine artı yönde işlemiştir. Dizide anlatılmak istenen olaylar ve bu olayların kurgulanması ise yine başarılı olarak değerlendirilebilir. Bu bağlamda karakterlerin oyuncular tarafından da başarı ile canlandırıldığı söylenebilir. Youve Fallen For Me dizisi oyuncu ekibi ise şu isimlerden oluşmaktadır.

Park Shin Hye, güzel ve başarılı oyuncu bu dizide yetenekli ve iyi bir aileden eğelen bir sanat öğrencisi olan Kyu Won karakterini oynamaktadır.

Jung Yong Hwa ise dizide Shin karakterine can vermektedir. Bu karakter son derece yetenekli ve bir o kadarda agresif ve soğuk bir yapıya sahiptir.

So Yi Hyun, Shin Goo ve Moon Ga da diğer oyuncular içinde yer almaktadırlar.

Youve Fallen For Me

Dizi genel itibariyle bir müzikal ve romantik dram öğeleriyle de ön plana çıkmaktadır. Konusu ise, bir klasik sanat okulunda okuyan birbirlerine taban tabana zıt bir erke ve kadının kavga ve sıkıntılarla başlayan ilişkilerinin aşka dönüşmesi sürecidir. Tabi ki yaşanacak diğer ailevi ve kişisel sorunları da zaman zaman dram öğelerini baskın bir hale getirmektedir. Youve Fallen For Me bu özellikleriyle izleyicilerin beğenerek izleyebileceği bir yapım görünümü çizmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın